YOUTUBE BEGENI VE ABONE ARTTIRMA NASIL OLUR?

YOUTUBE BEGENI VE ABONE ARTTIRMA NASIL OLUR?

YOUTUBE?

 

YouTube, akıllı telefona sahip olan çoğu insanın çok sık kullandığı panel sosyal medya platformudur. YouTube platformunda kendinize hesap açıp istediğiniz konu üzerine videolar paylaşabilirsiniz.  Bu videoların içerikleri tamamen sizin zevkinize bırakılmıştır. Şarkı ve klip, yemek tarifleri, spor videoları, gezilecek mekanlar, kombin denemeleri, dizi ve film önerileri, kitap açıklamaları, oyun videoları, eğitici videolar veya kendi hayatınızdan günlük kısa kesitler halinde vlog, gibi bir sürü içeriğe sahip videolar YouTube platformuna yüklenmektedir.

 

YOUTUBE ABONE ARTTIRMA

 

YouTube de yüksek rakamlarda aboneye sahip olmak pek kolay değildir. Kullanıcılar abone sayılarını arttırmak için bir sürü çeşitli yollara başvurmaktadırlar. Yayınladıkları videoların ilgi çekici olması gerekmektedir, bu şekilde videoları daha fazla kullanıcıya ulaştırıp aboneleri çoğaltabilmektedirler. Youtube’un en fazla aboneye sahip kullanıcısı ise PewDiePie’dir.

 PewDiePie’den bahsedecek olursak PewDiePie genel olarak aksiyon ve korku oyunları hakkında videolar yayınlamaktadır. 2 Haziran 2020 tarihinde yapılan kontrollere göre PewDiePie 105 milyonu aşkın aboneye sahiptir. Bu rakamlara kısa sürede ulaşmak çok zordur. Bu yüzden çoğu kullanıcı sosyal bayilik panellerinden destek almaktadır. Sende PewDiePie gibi YouTube de yüksek rakamda aboneye sahip olmak istiyorsan en güvenilir sosyal panel olan www.medyacenter.net sitemize  girerek youtube abone al ve abone sayını en ucuz şekilde yükselt. 

 

 

YOUTUBE BEĞENİ ARTTIRMA 

 

YouTube platformunda video yüklemesi yapan kullanıcılar videolarını büyük bir kitleye ulaştırıp beğenilerini arttırmayı hedeflemişlerdir. Bu platform üzerinde paylaşım yapan kullanıcıların çoğu yükledikleri videoların ve hesaplarının abone sayısına göre tanınırlığını arttırabilirler. Abone sayısı arttıkça paylaşılan videolar daha büyük kitlelere ulaşır. Abone sayısı ve popülerlik genel olarak doğru orantılıdır. Popülerliği arttırmak için de birçok panel bulunmaktadır. Bu panellerde bulunan youtube beğeni satın al gibi hizmetler ile sizlerde popülerliğinizi arttırabilirsiniz.