TWITTER NEDIR?

TWITTER NEDIR?

TWİTTER NEDİR?


Twitter, 280  karakter  sınırlamasıyla  kullanıcıların yazı paylaşmasına olanak sağlayan bir platformdur. Paylaşımlar sadece yazıyla sınırlı olmayıp aynı zamanda fotoğraf ve video paylaşımı da yapılmaktadır. Bu platformda başka kullanıcıların paylaştığı tweetleri retweet seçeneği ile kendi profillerinde paylaşabilmektedirler. Twitter profillerinde takipçi sayısı veya paylaşımların kaç kişi tarafından beğenildiği istatistiklerde görünmektedir. Twitter’da takipçi  ve  beğeni  sayınızı arttırmak için size yardımcı olan sosyal bayilik paneli siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerden istediğiniz sayıda takipçi, beğeni ve yorum satın  alabilirsiniz. 

 

 

TWİTTER’DA EN ÇOK TAKİPÇİYE SAHİP OLAN  TÜRK  KULLANICILAR:

 

1-     Cem Yılmaz (CMYLMZ), 14.508.781 takipçiye sahiptir.

2-     Cüneyt  Özdemir (cuneytozdemir), 6.835.870  takipçiye sahiptir.

3-     Okan Bayülgen (okanbayulgen), 6.820.570 takipçiye sahiptir.

4-     Ata Demirer  (atademirer), 6.6108.320 takipçiye sahiptir.

5-     Sıla Gençoğlu ( silagencoglu), 5.699.150  takipçiye sahiptir.

6-     Demet Akalın (DemetAkalin), 6.532.226 takipçiye sahiptir.

7-     Ahmet Hakan ( ahmethc), 5.658.475 takipçiye sahiptir. 

8-     Acun Ilıcalı ( acunilicali), 5.019.389 takipçiye sahiptir.

9-     Levent Üzümcü ( LeventUzumcu), 4.982.102 takipçiye sahiptir.

10-  Can Dündar (candundaradasi), 4.884.415 takipçiye sahiptir. 

 

Twitter platformunda en yüksek rakamlarda takipçiye sahip kullanıcılar  bu şekilde sıralanmaktadır. Bu kullanıcıların hepsi kendine özgü paylaşımlarıyla ön plana çıkmaktadırlar. Bu rakamlarda takipçiye ulaşmak pek kolay değildir.  Ancak sosyal paneller sayesinde istediğiniz sayıda takipçiye sahip olabilirsiniz. Bunu  www.Medyacenter.net sitemize girip twitter takipçi alma işlemini gerçekleştirerek yapabilirsiniz.  

 

TWİTTER’DA BEĞENİ SATIN ALMA NASIL OLUR?

 

Twitter’da  beğeni satın almak için öncelikle alacağınız beğeni türünü seçmeniz gerekmektedir. Sonra beğenisini arttırmak istediğiniz tweeti seçmeniz gerekir, daha sonra beğeni adedini de seçerek beğeni satın  almayı gerçekleştirmiş olursunuz.

 Bir çok beğeni  türü bulunmaktadır,  örneğin aylık oto beğeni türü ile 1 ay boyunca Twitter hesabınızda payalaştığınız tüm gönderiler sistem tarafından  otomatik olarak algılanır  ve seçtiğiniz miktarda beğeniye ulaşmış  olursunuz. Aylık oto beğeni dışında başka seçeneklerde bulunmaktadır. Bunlar şöyledir; türk, yabancı, bot ve gerçek beğeni. Bu türler arasından istediğiniz  türü seçerek istediğiniz adet de beğeniye sahip olabilirsiniz.