SOSYAL MEDYA DA POPULERLIK ARTTIRMA NASIL OLUR?

SOSYAL MEDYA DA POPULERLIK ARTTIRMA NASIL OLUR?

YOUTUBE’DE ABONE SAYISININ ÖNEMİ

 

Günlük aktif kullanıcı sayısı 30 milyon olan YouTube platformu, günümüzde en sık kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir.  Kullanıcıların aktif bir şekilde video  yayınladığı  bu platform çoğu kullanıcının gelirini de karşılamaktadır. Yayınladıkları  videoların beğenme sayısı ve abone sayısına göre ünlerini arttırmaktadırlar. YouTube de popülerliğini arttıran kullanıcı daha büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Ününü arttıran kullanıcılar YouTube platformunda reklam ve iş birliği yaparak kendilerine bir gelir oluşturma şansına sahip olur.  Fakat reklam ve iş birliğini yapabilmeleri için hesaplarının abone sayısının yüksek olması gerekmektedir. Çünkü abone sayısı yüksek olan hesaplar daha çok ilgi çekmektedir. Sizlerde abone sayınızı arttırmak istiyorsanız www.Medyacenter.net sitemizden youtube bot abone satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

TWİTTER’DA YÜKSEK TAKİPÇİYE SAHİP OLMAK

 

Twitter 280 karakter sınırlamasıyla yazı paylaşabildiğimiz bir platformdur. Twitter platformunda sadece yazı paylaşmakla kalmayıp ayrıca fotoğraf veya video da paylaşabilmekteyiz. 

Twitter platformu sayesinde gündemdeki haberleri kendi yorumumuzu katarak yayınlayabiliriz. Aynı zamanda gündemdeki haberlerden kısa sürede haberdar oluruz. Gündem hakkında yaptığımız paylaşımları daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmek için takipçi sayımızın fazla olması gerekmektedir. Takipçi sayısı fazla oldukça  paylaşımlar daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Sende Twitter’da yaptığın paylaşımları daha fazla kullanıcıya ulaştırmak istiyorsanwww.Medyacenter.net sitemizden twitter takipçi satın al  güvenilir şekilde takipçi sayın artsın ve daha büyük bir kitleye ulaş.

 

 

INSTAGRAMDA BEĞENİ ÖNEMİ

 

Instagram  sosyal medya uygulamaları arasında en ünlü  platformdur. Akıllı telefon kullanan çoğu insan instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu platformda istediğiniz içeriğe sahip paylaşımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda  tanıdıklarınızı takip ederek onların paylaşımlarını da görebilirsiniz.  Instagram platformunda  paylaşımların beğeni sayıları kullanıcılar arasında bir  yarış haline gelmiştir bu yarışa bir nevi popülerlik yarışı diyebiliriz.. Beğeni sayısı fazla olan paylaşımlar instagramın keşfet kısmına düşer, keşfet kısmına düşen paylaşımlar daha büyük kitleye ulaşır, daha büyük kitleye ulaşan hesapların popülerliği artmış olur. Sende ınstagramda popülerliğini arttırmak istiyorsan insta beğeni  satın al  ve paylaşımların daha  fazla kullanıcıya ulaşsın.