SOSYAL MEDYA DA POPULERLIK ARTTIRMA NASIL OLUR?

SOSYAL MEDYA DA POPULERLIK ARTTIRMA NASIL OLUR?

YOUTUBE’DE ABONE SAYISININ ÖNEMİ

 

Günlük aktif kullanıcı sayısı 30 milyon olan YouTube platformu, günümüzde en sık kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir.  Kullanıcıların aktif bir şekilde video  yayınladığı  bu platform çoğu kullanıcının gelirini de karşılamaktadır. Yayınladıkları  videoların beğenme sayısı ve abone sayısına göre ünlerini arttırmaktadırlar. YouTube de popülerliğini arttıran kullanıcı daha büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Ününü arttıran kullanıcılar YouTube platformunda reklam ve iş birliği yaparak kendilerine bir gelir oluşturma şansına sahip olur.  Fakat reklam ve iş birliğini yapabilmeleri için hesaplarının abone sayısının yüksek olması gerekmektedir. Çünkü abone sayısı yüksek olan hesaplar daha çok ilgi çekmektedir. Sizlerde abone sayınızı arttırmak istiyorsanız www.Medyacenter.net sitemizden youtube bot abone satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

TWİTTER’DA YÜKSEK TAKİPÇİYE SAHİP OLMAK

 

Twitter 280 karakter sınırlamasıyla yazı paylaşabildiğimiz bir platformdur. Twitter platformunda sadece yazı paylaşmakla kalmayıp ayrıca fotoğraf veya video da paylaşabilmekteyiz. 

Twitter platformu sayesinde gündemdeki haberleri kendi yorumumuzu katarak yayınlayabiliriz. Aynı zamanda gündemdeki haberlerden kısa sürede haberdar oluruz. Gündem hakkında yaptığımız paylaşımları daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmek için takipçi sayımızın fazla olması gerekmektedir. Takipçi sayısı fazla oldukça  paylaşımlar daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Sende Twitter’da yaptığın paylaşımları daha fazla kullanıcıya ulaştırmak istiyorsanwww.Medyacenter.net sitemizden twitter takipçi satın al  güvenilir şekilde takipçi sayın artsın ve daha büyük bir kitleye ulaş.

 

 

INSTAGRAMDA BEĞENİ ÖNEMİ

 

Instagram  sosyal medya uygulamaları arasında en ünlü  platformdur. Akıllı telefon kullanan çoğu insan instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu platformda istediğiniz içeriğe sahip paylaşımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda  tanıdıklarınızı takip ederek onların paylaşımlarını da görebilirsiniz.  Instagram platformunda  paylaşımların beğeni sayıları kullanıcılar arasında bir  yarış haline gelmiştir bu yarışa bir nevi popülerlik yarışı diyebiliriz.. Beğeni sayısı fazla olan paylaşımlar instagramın keşfet kısmına düşer, keşfet kısmına düşen paylaşımlar daha büyük kitleye ulaşır, daha büyük kitleye ulaşan hesapların popülerliği artmış olur. Sende ınstagramda popülerliğini arttırmak istiyorsan insta beğeni  satın al  ve paylaşımların daha  fazla kullanıcıya ulaşsın. 

Read more

INSTAGRAM GUNCELLEMELERI

INSTAGRAM GUNCELLEMELERI

REELS GÜNCELLEMESİ 

İnstagram sürekli kendini yenileyen ve her geçen gün popülaritesini arttıran bir sosyal medya uygulamasıdır. Instagram’ın son güncellemelerinden olan reels güncellemesi epey dikkatleri çekmiştir. Bu güncelleme kullanıcıları epey heyecanlandırmıştır. Peki nedir reels güncellemesi? Reels güncellemesi ile Instagram kullanıcıları ses ve müzik barındıran 15 saniyelik kısa videolar paylaşabilecekler. Hesabınıza girerek fotoğraf ve video çekme alanından reels kısmını seçmeniz gerekir. Videonuzu kısaltıp uzatabilir ya da başka düzenlemeler de yapabilirsiniz. Aynı zamanda reels videolarınız keşfette olan alanda gözükebilecektir. Instagram takipçi satın al ucuz gibi sitemizde bulunan hizmetlerden faydalanarak reels videolarınızın izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Instagram fenomenlerinin çok fazla kullandığı ve birçok içerik ürettikleri reels güncellemesi ile siz de popüler olabilirsiniz.

IGTV GÜNCELLEMESİ

Instagram’ın 2018 yılında yaptığı IGTV güncellemesi ile 1 dakikadan çok daha uzun videolar paylaşabiliyoruz. Mobil cihazlarda 15 dakika, masaüstü web tarayıcıları sayesinde ise 60 dakikaya kadar uzunlukta video paylaşımı yapabilmekteyiz. Keşfette IGTV güncellemesine ayrılmış bölmeden bu videoları izleyebiliriz. Ayrıca bu videolar 24 saat gibi bir süre değil siz silene kadar profilinizde kalacaktır. IGTV videolarının içeriklerinden bazıları; müzik videoları, dizi-film sahneleri, editler, kolajlar, dans videoları, bakım videoları, yemek yapma videoları vb.dir. Sizlerde eğer bu gibi içerikler üretmek ve izlenmeye sahip olmak istiyorsanız sitemiz Medyacenter.net üzerinde bulunan ınstagram bayilik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hızlı, ucuz ve güvenilir yollarla popüler olmak artık çok kolay. 


Read more

TWITTER NEDIR?

TWITTER NEDIR?

TWİTTER NEDİR?


Twitter, 280  karakter  sınırlamasıyla  kullanıcıların yazı paylaşmasına olanak sağlayan bir platformdur. Paylaşımlar sadece yazıyla sınırlı olmayıp aynı zamanda fotoğraf ve video paylaşımı da yapılmaktadır. Bu platformda başka kullanıcıların paylaştığı tweetleri retweet seçeneği ile kendi profillerinde paylaşabilmektedirler. Twitter profillerinde takipçi sayısı veya paylaşımların kaç kişi tarafından beğenildiği istatistiklerde görünmektedir. Twitter’da takipçi  ve  beğeni  sayınızı arttırmak için size yardımcı olan sosyal bayilik paneli siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerden istediğiniz sayıda takipçi, beğeni ve yorum satın  alabilirsiniz. 

 

 

TWİTTER’DA EN ÇOK TAKİPÇİYE SAHİP OLAN  TÜRK  KULLANICILAR:

 

1-     Cem Yılmaz (CMYLMZ), 14.508.781 takipçiye sahiptir.

2-     Cüneyt  Özdemir (cuneytozdemir), 6.835.870  takipçiye sahiptir.

3-     Okan Bayülgen (okanbayulgen), 6.820.570 takipçiye sahiptir.

4-     Ata Demirer  (atademirer), 6.6108.320 takipçiye sahiptir.

5-     Sıla Gençoğlu ( silagencoglu), 5.699.150  takipçiye sahiptir.

6-     Demet Akalın (DemetAkalin), 6.532.226 takipçiye sahiptir.

7-     Ahmet Hakan ( ahmethc), 5.658.475 takipçiye sahiptir. 

8-     Acun Ilıcalı ( acunilicali), 5.019.389 takipçiye sahiptir.

9-     Levent Üzümcü ( LeventUzumcu), 4.982.102 takipçiye sahiptir.

10-  Can Dündar (candundaradasi), 4.884.415 takipçiye sahiptir. 

 

Twitter platformunda en yüksek rakamlarda takipçiye sahip kullanıcılar  bu şekilde sıralanmaktadır. Bu kullanıcıların hepsi kendine özgü paylaşımlarıyla ön plana çıkmaktadırlar. Bu rakamlarda takipçiye ulaşmak pek kolay değildir.  Ancak sosyal paneller sayesinde istediğiniz sayıda takipçiye sahip olabilirsiniz. Bunu  www.Medyacenter.net sitemize girip twitter takipçi alma işlemini gerçekleştirerek yapabilirsiniz.  

 

TWİTTER’DA BEĞENİ SATIN ALMA NASIL OLUR?

 

Twitter’da  beğeni satın almak için öncelikle alacağınız beğeni türünü seçmeniz gerekmektedir. Sonra beğenisini arttırmak istediğiniz tweeti seçmeniz gerekir, daha sonra beğeni adedini de seçerek beğeni satın  almayı gerçekleştirmiş olursunuz.

 Bir çok beğeni  türü bulunmaktadır,  örneğin aylık oto beğeni türü ile 1 ay boyunca Twitter hesabınızda payalaştığınız tüm gönderiler sistem tarafından  otomatik olarak algılanır  ve seçtiğiniz miktarda beğeniye ulaşmış  olursunuz. Aylık oto beğeni dışında başka seçeneklerde bulunmaktadır. Bunlar şöyledir; türk, yabancı, bot ve gerçek beğeni. Bu türler arasından istediğiniz  türü seçerek istediğiniz adet de beğeniye sahip olabilirsiniz.

 

Read more

YouTube Nedır? Kanal Nasıl Acılır? YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır?

YouTube Nedır? Kanal Nasıl Acılır? YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır?

YOUTUBE NEDİR? 

15 Şubat 2005 yılında kurulan YouTube, video paylaşma ve izleme platformudur. Öncelikle PayPal çalışanları tarafından kurulmuş ardından 2006 yılında Google’a satılmıştır. İçerisinde binlerce içerik barındıran videolara sahiptir. Eğlence, bilim, sanat, oyun, tarih ve birçok içerikli video vardır. YouTube videolarında genel olarak müzik klipleri çok izlenmektedir. En çok izlenen video ise Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee klipidir. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan YouTube Türkiye’de de büyük kitlelere sahiptir. YouTube videoları çeken ve çok fazla aboneye sahip olan kişilere YouTuber denmiştir. YouTube takipçi al gibi hizmetleri kullanarak sizde YouTuber olabilirsiniz. Ülkemizde ilk akla gelen Youtuberlar; Barış Özcan, Enes Batur, Danla Bilic, Reynmen, Orkun Işıtmak gibi Youtuberlardır. YouTube artık dünyada televizyonun yerini almış ve her geçen gün kitlesini arttırmaktadır. 

YOUTUBE KANALI NASIL AÇILIR?

YouTube bir çok kullanıcının video paylaştığı bir platformdur. YouTube üzerinden video paylaşımı yapabilmek için kendinize kanal açmanız gerekir. YouTube da kanal açmak çok kolaydır. Birkaç işlemle kanal açabilirsiniz. Kanal açarken kişisel hesap şeklinde veya isteğe bağlı olarak işletme adı da kullanabilirsiniz. Kanal açmanın yolu şu şekildedir. YouTube da Gmail hesaplarını kullanarak oturum açmalısınız. Oturum açtıktan sonra sol üst köşede bulunan ‘kanal oluştur’ alanına tıklamalısınız. Tıkladıktan sonra Marka Hesap adınızı girin ve kanalınızı oluşturmuş olursunuz. Kanal açmak çok kolay ama kanalı büyütmek ve popüler hala getirmek zor olanıdır. YouTube da paylaştığınız videolar ne kadar izlenirse popülerlik yolunda o kadar büyük adımlar atmış olursunuz. Sitemiz Medyacenter.net üzerindeki youtube 1000 saat izlenme satın al hizmetleri ile izlenme sayınızı arttırabilir siz de YouTuber olabilirsiniz.

YOUTUBE KANALINDAN NASIL PARA KAZANILIR?

YouTube da para kazanmanın bazı şartları bulunmaktadır. YouTube kanalınızın 1 yıl içerisindeki izlenme süresi 4 bin saatlik izlenme süresine ulaşmış olmalıdır. Bunun için sitemizde bulunan youtube 4 bin saat izlenme satın al hizmetinden faydalanabilirsiniz. En az 1000 aboneye sahip olmalı ve bağlı bir AdSense hesabına sahip olmalısınız. Ardından içerik üreticilerinin YouTube’dan gelir elde etmesini sağlayan YouTube İş Ortağı Programı’na başvurmalısınız. Başvurunuz tamamlandıktan sonra kanalınız ve içeriklerini incelenerek para kazanma politikalarına ve topluluk kurallarına uyup uymadığınız kontrol edilecek ve tüm kontrolleri geçtiyseniz YouTube İŞ Ortağı Programı’na dahil olabilirsiniz. 

YouTube da para kazanma yolları ise şu şekildedir. Birinci yol reklam vererek reklamlardan para kazanabilirsiniz. Super Chats ve Super Stickers yolları ile para kazanabilirsiniz. Ürün satarak para kazanabilirsiniz. YouTube ile bir müzik kariyerine sahip olabilir ve bu yol ile de para kazanabilirsiniz. YouTube da iş kurabilir, markalar ile anlaşmalarla yaparak para kazanabilirsiniz.Read more

INSTAGRAM NEDIR?

INSTAGRAM NEDIR?


 INSTAGRAM NEDİR?

Instagram sosyal medya üzerinden ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video paylaşma platformudur. Instagram platformu her geçen gün yaptığı yenilikler sayesinde en aktif uygulamalardan biri olmuştur. Uygulamanın getirdiği onlarca yenilik ile 24 saat geçerliliği olan paylaşımlar yapabilirsiniz ve bu paylaşımları profilinizde sabitleyebilirsiniz. Instagram platformunu kullanan çevrenizi, fenomenleri, sanaçtıları, ve daha bir sürü kişiyi takip edebilirsiniz. Bu şekilde onların paylaşımlarını görebilir ve beğenip yorum yapabilirsiniz. Aynı zamanda ınstagramdaki dm özelliği sayesinde onlarla iletişime  geçebilirsiniz. Instagramda takipçi ve beğeninin önemini hepimiz bilmekteyiz, internet üzerinde takipçi ve beğeniyi arttırmak için oluşturulmuş bazı sitelerde bulunmaktadır. Örneğin instagram bayilik paneli siteleri sayesinde hesabınıza takipçi beğeni veya yorum satın alabilir ve ınstagramda popülerliğinizi arttırabilirsiniz. 

INSTAGRAMDA NASIL TAKİPÇİ ARTTIRILIR?


Instagram platformunda kullanıcılar takipçi sayısı ile ön plana çıkmaktadırlar. Takipçi sayısı fazla olan kullanıcıların hesapları daha  fazla dikkat çekmektedir ve bu şekilde daha büyük kitleye sahip olmaktadırlar. Daha büyük kitleye sahip olup takipçisi fazla olan kullanıcılar ise sosyal medyada  fenomen, yani sosyal medya ünlüsü olarak tanınmaktadırlar. Sosyal medya ünlüleri ınstagram platformunda yaptıkları paylaşımlar sayesinde büyük kitleye ulaşmayı başarmaktadırlar. Belirli bir kitleye ulaşmak kolay olmadığından paylaşımlarının özgünlüğüne çok önem vermektedirler. Paylaşımları yeterince  ilgi çekici ve özgün oldukça diğer kullanıcıların dikkatlerini daha kolay çekmektedirler. Bu şekilde takipçileri daha fazla artar ve aynı zamanda popülerliklerini de arttırmış olurlar. Bunun dışında takipçi sayısını arttıramayan kullanıcılarda bulunmaktadır. Bu kullanıcılar ise sosyal medya panellerinden destek alarak takipçilerini arttırabilmektedirler. Sende instagram takipçi sayını arttırmak istiyorsan www.Medyacenter.net sitemize girip instagram aktif takipci satin al ve sosyal medya ünlüsü olma şansını yakala. 

INSTAGRAMDA BEĞENİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Instagram platformunda bulunan sosyal medya ünlüleri, paylaştıkları fotoğraf ve videolar sayesinde ünlerini daha fazla arttırmaktadırlar. Hesaplarında paylaştıkları fotoğraf ve videolar içn önemli olan şey ise, gönderilerin beğeni sayısıdır. Beğeni sayısı fazla olan gönderiler ınstagramın keşfet bölümüne çıkmaktadır. Keşfet bölümüne çıkan  gönderiler ise daha  büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Daha büyük kitleye kullanıcıya ulaşan gönderiler ise daha fazla beğeni toplamaktadır. Bu şekilde kişi popülerliğini daha fazla arttırma şansına sahiptir. Bunun yanı sıra instagramda beğeni alma daha hızlı yöntemlerle de olabilir. Sizde en hızlı şekilde yüksek rakamda beğeniye sahip olmak için  www.Medyacenter.net  sosyal panel sitemize girip istediğiniz rakamda beğeni satın alabilirsiniz. 

Read more

FACEBOOK MESSENGER ROOMS NEDIR? NASIL KULLANILIR?

FACEBOOK MESSENGER ROOMS NEDIR? NASIL KULLANILIR?

FACEBOOK MESSENGER ROOMS NEDİR? 

Facebook kendini sürekli geliştiren sosyal medya uygulamalarından biridir. Facebook etkileşimlerinizi cheapest smm panel yardımı ile ucuz ve kolayca arttırabilir ve Facebook’un güncellemelerinden de daha iyi faydalanabilirsiniz. Facebook, Messenger 14 Nisan 2020 yılında yaptığı  Rooms güncellemesi ile kullanıcıların video konferans yapabilmesine olanak sağlamıştır. Zoom uygulamasına rakip olacak ölçekte olan Messenger Rooms Facebook kullanıcılarını mutlu etmiştir. Tek bir video konferansına 50 katılımcı alınabilmektedir. Bu güncellemenin oluşmasının en büyük gerekçelerinden biri COVID-19 küresel salgınıdır. Pandemi sürecinde insanlar sadece iletişim için değil, mesleki görevlerini yerine getirmek ya da eğitim ihtiyaçlarını gidermek için de video konferans uygulamalarına ihtiyaç duymuşlardır. Messenger Rooms da bunu sağlamaktadır. Ayrıca Facebook Messenger Rooms uygulamasını kullanmak için Facebook hesabına sahip olmanız gerekmemektedir. Bu şekilde Messenger Rooms uygulaması tüm kitlelere hitap etmektedir.

MESSENGER ROOMS NASIL KULLANILIR?

Cihazlarınıza Messenger Rooms uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapınız. Ekranının sağ altında bulunmakta olan kişiler alanına tıklayınız ve ardından oda oluştur alanına tıklayınız. Kişiler listenizden odada konferansta bulunmasını istediğiniz kişileri seçiniz. Eğer kişiler listenizde bulunmayan insanları da konferansa almak istiyorsanız onlara link göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde 50 kişiye kadar kullanıcıyı konferansa alabilirsiniz. Zoomdan güvenirliği ve ücretsiz olması gibi etmenler ile ayrılan Messenger Rooms önü çok açık güncellemelerdendir. Facebookta her geçen gün gelişimini arttırmaya devam etmektedir. Sizlerde sosyal bayilik hizmetlerinden faydalanarak etkileşimlerinizi arttırarak Facebook’un gelişiminden geride kalmayacaksınız. Read more

YOUTUBE BEGENI VE ABONE ARTTIRMA NASIL OLUR?

YOUTUBE BEGENI VE ABONE ARTTIRMA NASIL OLUR?

YOUTUBE?

 

YouTube, akıllı telefona sahip olan çoğu insanın çok sık kullandığı panel sosyal medya platformudur. YouTube platformunda kendinize hesap açıp istediğiniz konu üzerine videolar paylaşabilirsiniz.  Bu videoların içerikleri tamamen sizin zevkinize bırakılmıştır. Şarkı ve klip, yemek tarifleri, spor videoları, gezilecek mekanlar, kombin denemeleri, dizi ve film önerileri, kitap açıklamaları, oyun videoları, eğitici videolar veya kendi hayatınızdan günlük kısa kesitler halinde vlog, gibi bir sürü içeriğe sahip videolar YouTube platformuna yüklenmektedir.

 

YOUTUBE ABONE ARTTIRMA

 

YouTube de yüksek rakamlarda aboneye sahip olmak pek kolay değildir. Kullanıcılar abone sayılarını arttırmak için bir sürü çeşitli yollara başvurmaktadırlar. Yayınladıkları videoların ilgi çekici olması gerekmektedir, bu şekilde videoları daha fazla kullanıcıya ulaştırıp aboneleri çoğaltabilmektedirler. Youtube’un en fazla aboneye sahip kullanıcısı ise PewDiePie’dir.

 PewDiePie’den bahsedecek olursak PewDiePie genel olarak aksiyon ve korku oyunları hakkında videolar yayınlamaktadır. 2 Haziran 2020 tarihinde yapılan kontrollere göre PewDiePie 105 milyonu aşkın aboneye sahiptir. Bu rakamlara kısa sürede ulaşmak çok zordur. Bu yüzden çoğu kullanıcı sosyal bayilik panellerinden destek almaktadır. Sende PewDiePie gibi YouTube de yüksek rakamda aboneye sahip olmak istiyorsan en güvenilir sosyal panel olan www.medyacenter.net sitemize  girerek youtube abone al ve abone sayını en ucuz şekilde yükselt. 

 

 

YOUTUBE BEĞENİ ARTTIRMA 

 

YouTube platformunda video yüklemesi yapan kullanıcılar videolarını büyük bir kitleye ulaştırıp beğenilerini arttırmayı hedeflemişlerdir. Bu platform üzerinde paylaşım yapan kullanıcıların çoğu yükledikleri videoların ve hesaplarının abone sayısına göre tanınırlığını arttırabilirler. Abone sayısı arttıkça paylaşılan videolar daha büyük kitlelere ulaşır. Abone sayısı ve popülerlik genel olarak doğru orantılıdır. Popülerliği arttırmak için de birçok panel bulunmaktadır. Bu panellerde bulunan youtube beğeni satın al gibi hizmetler ile sizlerde popülerliğinizi arttırabilirsiniz. 

Read more